Nieuws
50 jaar Quartzline - succesvolle relatiedagen
Op dinsdag 9 juni en woensdag 10 juni 2026 openden wij met trots de deuren van ons bedrijf in Dordrecht voor twee feestelijke relatiedagen ter gelegenheid van ons 50-jarig bestaan.
Relaties uit binnen- en buitenland waren uitgenodigd om dit jubileum samen met ons te vieren. We mochten enkele honderden gasten ontvangen voor een kijkje achter de schermen van ons bedrijf. Tijdens rondleidingen door onze fabriek en het laboratorium kregen zij een indruk hoe onze producten worden ontwikkeld, getest en geproduceerd. Aansluitend was er onder het genot van een hapje en drankje volop gelegenheid om ervaringen uit te wisselen. De vele positieve reacties bevestigen dat we kunnen terugkijken op twee zeer geslaagde dagen.

In 1976 legden Jan Kaptein en Bert Uithol de basis voor ons bedrijf met hun specialisatie in epoxyhars voor vloerafwerking. Het bedrijf groeide gestaag en in 1991 werd een nieuw bedrijfspand geopend aan de Daltonstraat in Dordrecht. Jan Kaptein zette het bedrijf, inmiddels als enige eigenaar, voort onder de naam Quartzline BV.
In 1995 besloot Quartzline zich volledig toe te leggen op de ontwikkeling en productie van vloersystemen en vloerproducten voor professionele vloerenleggers en afbouwbedrijven. In datzelfde jaar trad zoon en huidig directeur Arthur Kaptein, toe tot het bedrijf. In 2017 werd het huidige pand aangekocht. Inmiddels beschikt Quartzline ook over een fabriek in Polen en is het bedrijf uitgegroeid tot een internationale speler op het gebied van naadloze vloer- en wandsystemen.


DE
EN
FR
NL